Reference

Pomáháme řídit svět Vaší kancelářské techniky!

Reference

Můžeme se pochlubit referencemi jak ze státního sektoru, nebo napříč celým podnikatelským prostředím, tak i od soukromých a domácích subjektů.

Mezi naše klienty patří například Ministerstva kultury, obrany a životního prostředí, Obecní úřady, České dráhy, Národní památkový ústav, Fakultní nemocnice a mnoho dalších.V soukromém sektoru můžeme předložit reference od nadnárodních korporací, od stavebních a realizačních společností, nebo světoznámých výrobních podniků. Mezi naše spokojené klienty patří i ordinace soukromých a praktických lékařů, rehabilitační centra, sociální ústavy, školy ať již základní, střední, vysoké, soukromé školky atd..

Mottem naší společnosti je „Kvalitní a dlouhodobý vztah se spokojenými klienty“.

V čem Vám firma Rekant může být prospěšná?

Mnoho firmám už jsme pomohli řešit jejich každodenní problémy s technikou. Co o nás říkají?

Pro-klientsky orientovaný přístup a snaha pomoci s řešením našich tiskových problémů nám ušetřila značné finanční prostředky. Navrhnuté řešení je přesně odpovídající našim potřebám.
Díky za skvělou spolupráci.

backbone
Jan Piťha
MANAGING DIRECTOR
Backbone

Profesionální a kvalitní přístup společnosti Rekant s.r.o. přináší bezstarostný chod našich tiskových zařízení. Díky poskytnuté dálkové správě strojů naše stroje nepřetržitě fungují.

ministerstvo-kultury
Mgr. Lic. Pavel Norbert Rouš
Ministerstvo Kultury ČR

Naše spolupráce se společností Rekant má již dlouholetou tradici a je na velmi dobré profesionální a technické úrovni. Jejich přístup je vždy velmi vstřícný a lidský. Kvalitní a 100% servis je námi již léty prověřen. Bez problémů řeší servisní zásahy i na našich mimopražských pobočkách. Věříme, že bude spolupráce pokračovat po celou dobu našeho působení na trhu. Společnost Rekant můžeme jen doporučit.

ekola-group
Věra Ládyšová
Jednatelka společnosti
Ekola Group
Partneři
ministerstvo-kultury backbone ekola alimpex 2n