Služby & servis

Pomáháme řídit svět Vaší kancelářské techniky!

Poskytujeme servis veškeré kancelářské techniky, jako jsou kopírovací stroje, multifunkční stroje, tiskárny, faxy, laminátory, skartovače, vazače, notebooky, počítače, projektory, psací stroje, zkrátka všeho, co je určeno pro kancelářské použití a je to připojitelné do elektrické sítě.

Máte v kanceláři techniku, jenž potřebujete účinně používat a nemáte nikoho, kdo by se vám o ni staral? Nebo myslíte, že vaše současná správcovská firma má určité rezervy a nehodlá o nich s vámi jednat? Je to pro vás příliš drahé? Zavolejte k nám, nebo napište e-mail s popisem stavu ve vaší společnosti a my vám předložíme naší nabídku. Bude pak už jen na vás, jak jí použijete.

Potřebujete nové technologie, které vám umožní zvýšit produktivitu vašich pracovních týmů? Nemáte k dispozici dostatek financí a nebo nechcete plýtvat velké částky na pořízení kancelářské techniky? Žádný problém! Při podpisu smlouvy, je firma REKANT připravena zafinancovat vaše zařízení a pomoci vám tak ve vaší produktivitě pronájmem potřebných strojů! Pronájem je dnes moderní způsob jak při nízkém měsíčním vstupu, získat velký výkon a kvalitu.

V dnešní době je téměř ve všech firmách a společnostech kladen velký důraz na snižování vstupních nákladů. Snižují se zaměstnanecké benefity, hlídají se projeté kilometry a protelefonované soukromé minuty, mění se dodavatelé služeb a materiálů, hledají se úspory ve výrobě a propálených energiích, ale velice málo kdy se pozornost managementu zaměří na tisky a kopie ve firmě zhotovené a s nimi spojené náklady.

Poskytujeme také správu počítačových sítí a to až do cca 50-ti stanic, včetně serverů. Nabízíme hot-line na své techniky pro stálé klienty a jsme schopni řešit většinu problémů okamžitě po telefonu, nebo vzdáleným připojením. K této službě patří i stavba PC na míru, dle vašich představ a požadavků. Nebojte se zeptat. Nic to nestojí a můžete být velice mile překvapeni vstřícným a profesionálním přístupem!

Potřebujete výkonnější počítač? Starý je už příliš pomalý a na běžnou kancelářskou práci nestačí? Je to jisté? Mnohdy totiž dochází za strany prodejců k úmyslnému vyřazování "jakoby zastaralé" výpočetní techniky a přitom by mohlo stačit její hardwarové a softwarové vyčištění. To se potom dějí se starými počítači zázraky a náhle jsou zase dostačující! Proč tedy rovnou vyhazovat peníze za pořízení nových?

Stalo se vám někdy, že jste si smazali důležité soubory a neměli jste jejich zálohu? Co jste v takovém případě dělali? Při troše štěstí, jste měli k dispozici podklady a soubory jste znovu vytvářeli po nocích s více či méně uspokojivým výsledkem. Pokud ale jste měli smolný den, s největší pravděpodobností jste soubory definitivně odepsali. Nejspíš vám nepomohli ani rady zkušenějších kamarádů a po několika neúspěšných pokusech byla data pryč. A to prosím zbytečně! Pokud si zachováte chladnou hlavu a zavoláte nám, dokážeme obnovit až 98% nechtěně smazaných souborů. Stačí jen zavolat!

Potřebujete technologii umožňující online streamování do internetu pro vedení on-line kurzů, nebo pro zabezpečený přenos video komunikace a firemních meetinků? Máte v plánu pořídit digitální záznam z provedené video konference a uložit ho do přístupných složek pro pozdější použití, nebo ho po sestříhání hodláte sdílet na internetové síti? Žádný problém! Dejte nám vědět a my Vám zpracujeme cenový návrh včetně plánů na realizaci a to zcela zdarma!

Protože v dnešní době bývá problém uvolnit větší objemy financí na pořízení nových strojů, nebo počítačů, navázali jsme spolupráci s leasingovými společnostmi, které jsou schopny poskytnout finance i na tuto kancelářskou techniku a to i s nulovou akontací. Stačí si jen vybrat techniku a zbytek zařídíme my. Nemusíte nikam složitě chodit, vše se dá zařídit po emailu. Prostřednictvím naší společnosti, jsou žádosti o leasing vyřizovány a schvalovány v průměru do dvou pracovních dní.