Rekant

Pomáháme řídit svět Vaší kancelářské techniky!

jak na EET?

web

Přinášíme na český trh novou generaci prověřeného softwaru pro pokladní systémy, který navazuje na zkušenosti se zaváděním fiskalizace v Chorvatsku. Poskytujeme profesionální řešení pokladních systémů, které splňuje veškeré nároky středních a malých provozů. Staráme se o to, aby vy jste se už o nic starat nemuseli. Naše pokladní systémy jsou připraveny na spuštění elektronické evidence tržeb, které tak pro vás nebude znamenat žádné starosti ani náklady navíc. Nezanedbatelnou výhodou je také možnost prodeje e-zboží. Pokud se rozhodnete využívat naše pokladní řešení, budete moci svým zákazníkům nabídnout více – tikety, sázenky, vstupenky na sportovní utkání nebo kulturní události, cestovní pojištění, elektronické knihy, atd. To vše se zajímavými zisky. Kromě toho, že u nás najdete řešení na míru přesně pro vás, je pro nás samozřejmostí i non-stop podpora a lidský přístup.

Zajistíme vše, co je k elektronické evidenci tržeb třeba

Vyřešte povinnost EET jednoduchým pokladním systémem. Poskytneme vám technické vybavení i potřebný software. Vše zapojíme a naučíme vás, jak nově evidovat platby. Sami uvidíte, že je to hračka. Pomáháme malým i středně velkým podnikům. Je jedno, jestli máte malou hospůdku na Moravě, nebo síť obchodů po celé ČR. Nabídneme vám takové řešení, které bude nejlepší právě pro váš typ podnikání.

EET se vším všudy
S naší výbavou už nemusíte shánět nic dalšího. Poskytneme vám potřebné zařízení i aplikaci připravenou na elektronickou evidenci tržeb.

Jednoduché ovládání
Žádné cizojazyčné popisky ani složité procesy, které byste se museli hodiny učit. Vše je intuitivní a tak jednoduché, aby to zvládla i vaše babička.

Profi podpora a servis
Nikdy vás nenecháme ve štychu. Poradíme a přijedeme na pomoc, kdykoli to budete potřebovat. Jsme k dispozici na pobočkách, na telefonu i online.

Prodej e-zboží
S námi máte konkurenční výhodu. Vaše pokladna bude i terminálem pro prodej e-zboží. Zákazníci si u vás mohou třeba vsadit tiket nebo dobít kredit.

Co vám pořízení námí dodaného pokladního systému přinese?

Pohodu - vyřeší starosti s EET a snadno se ovládá. Žádné studium sáhodlouhých materiálů ani hodiny učení vás nečekají. Náš pokladní systém je tak jednoduchý a intuitivní, že si jeho ovládání snadno osvojíte během prvního dne.

Jistotu - vždy budete jednat v souladu se zákonem. Systém je plně připraven na elektronickou evidenci tržeb. Aktuální dění a legislativu sledujeme za vás. O všem vás budeme informovat a případné změny automaticky zapracujeme do systému.

Přehled - přesně víte, co se ve firmě děje. Jak jdou obchody, můžete sledovat také z domova nebo na služební cestě. Stačí, když jste připojení k internetu. Přes vzdálený přístup se dostanete ke statistikám, pohybům ve skladu i dění ve firmě.

Zisky - prodeje navíc v podobě e-zboží. S naším systémem můžete svým zákazníkům nabídnout i další služby. Vaše pokladna se stane terminálem pro prodej e-zboží, takže si u vás mohou dobít kredit, vsadit tiket nebo koupit vstupenku na koncert.

Co systém umí?

Pokladní systém je dokonale připravený na elektronickou evidenci tržeb. Kromě toho má ale i další chytré funkce, které ocení jak prodejci zboží, tak i služeb.

Řeší účty i platby - Vystaví účet, rozdělí útratu mezi stolovníky, přijme platbu v hotovosti i kartou, provede storno a mnoho dalšího.

Tvoří přehledy - Připraví vám detailní přehled prodejů, skladových zásob i personálu. Důležité informace tak máte kdykoli po ruce.

Spravuje sklad - Zboží se ze skladu odepisuje automaticky podle toho, co jste prodali. Díky tomu přesně víte, co vám právě dochází.

Zálohuje data - Veškerá data archivujeme zdarma na externí 100% bezpečná úložiště po dobu 11 let. To je o rok více, než vyžaduje zákon.

Prodává e-zboží - Přímo z pokladny můžete prodávat třeba vstupenky na nejrůznější akce, sázenky do loterijních her, e-knihy nebo pojištění.

Funguje na dálku - Svůj podnik máte pod kontrolou, ať jste kdekoli. Stačí mít internet a můžete do systému. Z počítače, mobilu i tabletu.

Pracuje offline - Vše je funkční i bez připojení k internetu. Pracovat můžete i v offline režimu, veškerá data se automaticky ukládají.

Přivolá pomoc - Bojíte se potíží v ostrém provozu? Jsme připraveni vám kdykoliv pomoci. Připojíme se vzdáleným přístupem a vše vyřešíme.

… a mnoho dalšího.


Služby a funkce, které šetří čas
Soustřeďte se pouze na své podnikání. Registrační pokladny a EET software nechte na nás. My pro vás zajistíme komplexní služby přesně na míru dle vašich potřeb. Postaráme se o instalaci a archivaci vašich dat, držíme pro vás záruční i pozáruční servis, a to vše v nejvyšší kvalitě.

Chytré funkce - Naše pokladní řešení přináší chytré funkce, které šetří váš čas. Díky tomu budete mít prostor věnovat se svému podnikání do hloubky.

Maximální zabezpečení a záloha dat
Již žádné starosti se šanony a archivy. Zařízení automaticky ukládá a zálohuje všechna data na externí profesionálně spravovaná a maximálně zabezpečená úložiště. Data zdarma archivujeme po dobu 11 let, tedy o rok více, než vyžaduje zákon. Garantujeme 100% bezpečnost a dostupnost.

Skladové hospodářství bez starosti
Suroviny se vám ze skladu odepisují přesně podle toho, jaká jídla nebo nápoje prodáváte. Díky tomu přesně vidíte, co vám dochází a co musíte doobjednat. Systém za vás hlídá dokonce i zásoby ingredience do vašich specialit.
Mějte svůj podnik vždy při ruce. Sledujte aktuální statistiky kdykoliv a odkudkoliv přes počítač nebo telefon. Rychle zjistíte, jestli vám dochází limonáda nebo jestli měli dnes vaši zaměstnanci v práci fofr. Ze vzdáleného přístupu také uvidíte, co všechno a kdy se ve vašem podniku prodalo se slevou nebo kdy bylo použito storno.

Elektronická evidence tržeb – povinnost, kterou vám pomůžeme vyřešit
Náš pokladní systém je připraven na zavedení elektronické evidence tržeb. Tato povinnost pro vás tedy nebude znamenat žádné starosti ani náklady navíc. Na elektronickou evidenci tržeb jsme připraveni už dnes.

E-zboží – pokladna s přidanou hodnotou
Využijte elektronickou evidenci tržeb ve svůj prospěch a získejte navíc konkurenční výhodu. Nabízíme spolehlivý a dostupný pokladní systém, který vám přinese budoucí zisky v podobě e-zboží.
Naše pokladní systémy vám po zavedení EET v ČR umožní nabízet zákazníkům více než doposud, a to formou prodeje e-zboží. Vstupenky na koncert nebo sportovní utkání? Elektronické knihy? Tikety a sázenky? Ano, pokladna bude fungovat jako terminál pro nákup široké škály elektronického zboží. Vaše podnikání tak může získat nový rozměr v rámci poskytování služeb a zboží. Jednoduše, rychle a se zajímavými


Další výhody systému

Nízké pořizovací náklady
Mějte pod kontrolou neomezený počet položek, vystavených dokladů i uživatelských účtů. Licenci jsme pro vás připravili již za 399 Kč měsíčně včetně všeho. Bez dalších skrytých poplatků a podmínek.

Elektronické pokladny pro širokou škálu podniků i obchodních aktivit
Zajistíme variabilní řešení pokladního systému do různých typů provozu. Ať už jste pivovar, řeznictví nebo autoservis, u nás najdete vždy nejvhodnější řešení. Pokud máte vlastní zařízení, pořiďte si do svého tabletu pouze EET software. Potřebujete nové zařízení? Zvolte celý pokladní systém včetně hardwaru či dalšího příslušenství jako EET váhy, EET tiskárny, čtečky a další.

Intuitivní ovládání
Vyvinuté ve spolupráci s behaviorálními psychology a specialisty zvýší efektivitu práce. Jednoduchost a rychlost ovládání registrační pokladny ocení číšníci, barmani, prodavači i další zaměstnanci a spolupracovníci. Získáte navíc také kompletní přehled – kdykoliv a kdekoliv.

100% spolehlivost
Systém jsme nechali otestovat na nejvyšší možné zatížení a ověřili jeho spolehlivost na více než 3 miliardách transakcí. Garantujeme robustní zálohu a nonstop online podporu a servis.

Maximální zabezpečení
Zařízení automaticky ukládá a zálohuje veškerá data na externí profesionálně spravovaná a maximálně zabezpečená úložiště. O svá data nemůžete přijít. Garantujeme 100% bezpečnost a dostupnost.

Další zisky navíc v podobě e-zboží
Navíc získáte konkurenční výhodu: vaše registrační pokladna se stane terminálem pro prodej e-zboží, jako jsou vstupenky, sázenky, e-knihy nebo pojištění. Nabídněte svým zákazníkům více. Jednoduše, rychle a se zajímavými zisky.

Kvalitní technické vybavení a příslušenství
Všechna naše řešení pokladního systému jsou plně kompatibilní s jakýmikoliv doplňky: snadno připojíte mobilní EET tiskárnu, čtečku, stojánek, váhu pro EET, pokladní zásuvku nebo platební terminál.

Spolehlivá archivace dat
Data zdarma archivujeme po dobu 11 let, tedy o rok více, než vyžaduje zákon. Odpadnou tak všechny starosti se šanony a archivy.

Detailní přehledy
Přehledy prodejů, skladové hospodářství nebo výstupy pro účetnictví – k veškerým informacím se dostanete na několik kliknutí. Systém eviduje tržby podle období, prodaných položek, slevy, storna. Víte, jaké účty jsou otevřené i co zrovna zaměstnanci dělají. Systém vyhodnocuje pokladní operace a skladové pohyby. Okamžitě tak víte, co je třeba doplnit do skladu, kdy nasadit slevu a kdy najmout posily do provozu.

Vzdálená správa a administrace – přístup kdykoliv a odkudkoliv
Svůj podnik budete mít stále u sebe. Aktuální stav pokladny, přehledy, statistiky nebo skladové hospodářství si snadno otevřete ve vašem telefonu i počítači. Kdykoliv a kdekoliv.

Práce v off-line režimu
Všechna pokladní řešení jsou plně funkční i bez připojení k internetu. Neobávejte se výpadku internetu, data se automaticky ukládají.

Instalace
Postaráme se o instalaci, vložení certifikátu i naplnění vzorových 20 položek. Na práci se zařízením si zvyknete téměř okamžitě.

Vkládání dat
Máte svá data v elektronické podobě? Jsme připraveni je převést do administračního rozhraní portálu. Nebojte se. Pokud máte všechna data pouze v papírově podobě, dokážeme to také.

Vkládání receptur
Chcete mít kromě jednotlivých položek definované i receptury, z kterých se skládají? Žádný problém. I na to jsme mysleli. Vaše receptury v elektronické či papírové podobě převedeme do centrálního portálu, abyste je mohli do systému účtovat jedním kliknutím.

Archivace dat
Chcete mít pro jistotu svá data fyzicky zálohovaná u sebe? Můžete si u nás objednat zálohování vašich dat na USB disk odpovídající velikosti. Jsou to přece vaše data. A my jsme připraveni vám pomoci i s tímto požadavkem.

On-line podpora a servis
Potřebujete poradit? Jsme připraveni vám kdykoliv pomoci. Připojíme se vzdáleným přístupem a pomůžeme vám identifikovat a vyřešit vaše problémy. Jsme vám k dispozici nonstop.

E-zboží – pokladna s přidanou hodnotou.

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak využít EET pro svůj prospěch? Vyřešte jednoduše povinnost elektronické evidence tržeb a získejte navíc konkurenční výhodu. Jde spolehlivý a dostupný pokladní systém, který vám přinese budoucí zisky v podobě e-zboží.
Naše pokladní systémy vám po zavedení Elektronické evidence tržeb v ČR umožní nabízet vašim zákazníkům více, než doposud a to formou prodeje e-zboží. Vstupenky na koncert nebo na sportovní utkání? Elektronické knihy? Cestovní pojištění? Tikety a sázenky? Ano, vaše pokladna bude fungovat jako terminál pro nákup široké škály elektronického zboží. Vaše podnikání tak může získat nový rozměr v rámci poskytování služeb a zboží vašim zákazníkům. Jednoduše a rychle a se zajímavými zisky.

eet pro gastro
→ Pokladní systém určený pro nejrůznější typy provozů jako například restaurace, bistra, bary, kavárny a cukrárny, vinárny a další. Pokladní systém je vhodný pro menší a středně velké provozovny, je spolehlivý a jednoduše ovladatelný. Plně tak nahradí vaše případné stávající pokladní systémy. Usnadní vám nejen chod vašeho podniku, ale i skladové hospodářství, inventury a účetnictví. Zároveň je připravený na zavedení elektronické evidence tržeb, které pro vás nebude znamenat žádné starosti ani náklady navíc.
→ Zajistíme vám instalaci, postaráme se o archivaci vašich dat, držíme pro vás záruční i pozáruční servis, a to vše v nejvyšší kvalitě zajišťované vyškolenými a certifikovanými pracovníky nebo partnery. Vy se můžete soustředit na své podnikání a my se staráme o vše ostatní.

Odkaz do našeho e-shopu: http://eshop.rekant.cz/hledat/?hltext=eet-s&hledani=x

  • jak na EET?

    Přinášíme na český trh novou generaci prověřeného softwaru pro pokladní systémy, který...